Nasza firma

Jesteśmy jedną z nielicznych na świecie firm zajmujących się drukiem ściennym . Jako pierwsi w Polsce posiadamy najnowocześniejszy sprzęt tego typu jakim jest WallPen E2 – mobilna drukarka ścienna, charakteryzująca się bezkonkurencyjną jakością do 800 DPI i prędkością do 4m2/godz.

Nasz WallPen jest w stanie tworzyć wydruki o dowolnej tematyce i wymiarach do 4m wysokości oraz bez limitu szerokości. Możemy drukować na niemal każdej powierzchni takiej jak gips, beton, cegła, plastik, metal, drewno, papier, a nawet szkło(i wiele innych). Nasz WallPen tworzy dowolny projekt wewnątrz jak i na zewnątrz o wysokiej trwałości.

Tusz do naszej drukarki ściennej jest w 100% wodoodporny i odporny na większość chemikaliów(detergenty a nawet aceton). Zostało on specjalnie opracowany i wyprodukowany w UE. Wysoce pigmentowany, nietoksyczny, pozbawiony zapachu po utwardzeniu UV. Każdy nasz gotowy projekt jest odporny na zarysowania i promieniowanie UV. Gwarantujemy do 12 lat trwałości wewnątrz oraz 6 lat na zewnątrz.